
Bors néni
Az előcsarnokban, a színpadon és a nézőtéren meglepetéseket készítünk Bors néninek Lackóval, Titillával, Vízimolnárral és a Játékmesterrel.
Az előcsarnokban, a színpadon és a nézőtéren meglepetéseket készítünk Bors néninek Lackóval, Titillával, Vízimolnárral és a Játékmesterrel.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, June 04 2023 3:00PM
Nemes Nagy Ágnes-Novák János: Bors néni
4–8 éveseknek
Ki ne ismerné Bors nénit? Újabb és újabb generációk jönnek el hozzánk, hogy együtt ünnepeljük 80. születésnapját. Az előcsarnokban, a színpadon és a nézőtéren meglepetéseket készítünk Bors néninek Lackóval, Titillával, Vízimolnárral és a Játékmesterrel. ” Ami jóóó van a vilááágon!” – énekeljük, s közben úgy érezzük, ezen a születésnapon csodákra is képesek vagyunk!
Szereposztás
Bors néni.............................................. Hámori Ildikó
Titilla, a hűséges macska..................... Ruszina Szabolcs
Lackó.................................................... Megyes Melinda
Vízimolnár, Jeromos............................. Mult István
Játékmester: Novák János/Fehér Dániel
valamint a KIMI - Kolibri Színház stúdiós növendékei
Zenészek: Bágyi Balázs, Bornai Szilveszter, Friedrich Károly, Kaboldy András, Tóth Tamás
Tervező: Gyarmati Ágnes
Rendező: Novák János
Az előadás időtartama 100 perc, szünet nélkül.
Theater Madam Bach (Denmark): You are here adventurous journey for toddlers 2-6 y 45 min. Kolibri Theatre
Dalija Acin Thelander (Sweden): dAzzleMAZE dance with visual images 6-24 m 120 min. Eötvös 10 Main stage
Theater de Spiegel (Belgium): Labotanik pleasure ground for the little ones 0-2 y 65 min. Eötvös 10 Main stage
De Stilte (The Netherlands): Do-Re-Mi-Ka-Do rhythms and plays for toddlers 2 + 45 min. Eötvös 10 Studio
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.